Members

Salaspils district
Līvzemes iela 8, Salaspils, LV-2169
http://visit.salaspils.lv/lv

Salaspils district

The past and future paths blend together In Salaspils just like the ever-flowing streams of the River Daugava. Land of Salaspils is blessed with a very special destiny. In this place, which from time to time found itself at the crossroads of harsh historical events, our roots have been striking deep already for thousands of years. Today, Salaspils has grown into one of the biggest Latvian towns. Advantages of Salaspils are the following: proximity to Riga, convenient traffic and developed infrastructure are highly appreciated by almost 23,000 people in our region. Come to Salaspils and experience its history, unique rhythm and charm."

Alūksne County Council
Alūksne, Alūksnes novads, LV - 4301
http://www.visitaluksne.lv

Alūksne County Council

Alūksnes novads ir pašvaldība Vidzemē, 202 km attālumā no Rīgas. Alūksne – visaugstāk virs jūras līmeņa Latvijā novietotā pilsēta, 200 metrus virs jūras līmeņa. Robežojas ar Apes, Gulbenes un Balvu novadu, kā arī ar Igauniju un Krieviju. Vēstures dokumentos Alūksnes vārds pieminēts jau aptuveni 1284.gadā – Pleskavas hronikā. 1920.gadā, kad iedzīvotāju skaits sasniedzis 2000, Alūksnei tika piešķirtas pilsētas tiesības.

VTA partneris projektos
Pašvaldība ir VTA partneris projektā Tour de LatEst
Ādaži County Council
Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas novads, LV-2163, Latvija
http://tourism.carnikava.lv

Ādaži County Council

To visit Carnikava county you have to go north from Riga and there it is - just next to the Baltic Sea!


Tas nozīmē, ka vasarā turp var doties baudīt mūsu skaistās, vienkāršās pludmales. Carnikavas novads ir daļa no Piejūras dabas parka, kas stiepjas no Kalngales līdz Lilastes upei, ietverot liedagus, kāpas un mežus.

VTA partneris projektos
Pašvaldība ir VTA partneris projektā Central Baltic Cycling Pašvaldība ir VTA partneris projektā CHARTS
Tūrisma klāsteris
Saviļņojošā Vidzeme
Gulbenes novada pašvaldības aģentūra Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs
Dzelzceļa iela 8, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401
http://www.visitgulbene.lv

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs

Gulbenes novads atrodas Latvijas ziemeļaustrumu daļā, tā teritorijā ietilpst Gulbenes pilsēta un 13 pagasti.


Rakstos Gulbene pirmoreiz minēta 1224. gadā Tālavas dalīšanas līgumā. 16. gadsimtā Ivana Bargā karaspēks sagrāva Gulbenes pili un izpostīja pilsētiņu, tādēļ līdz pat 20. gadsimtam tur atradās tikai viena ēka - 17. gadsimtā celtā Vecgulbenes muiža, kas mūsdienās ir atjaunota un kļuvusi par vienu no saistošākajiem apskates objektiem pilsētā.

VTA partneris projektos
Pašvaldība ir VTA partneris projektā CHARTS Pašvaldība ir VTA partneris projektā Tour de LatEst Pašvaldībā ir VTA partneris projektā GreenHeritage