Участники

Atpūtas parks Rāmkalni
Atpūtas parks \"Rāmkalni\", \"Vītiņkalni\", Inčukalna novads, Inčukalna pagasts, LV-2141
http://www.ramkalni.lv

Atpūtas parks Rāmkalni

Atpūtas parkā Rāmkalni katrs atradīs sev patīkamāko nodarbi! Rāmkalni atrodas skaistā vietā pie Gaujas upes, nepilnus 30 km no Rīgas, pašā Gaujas Nacionālā parka sākumā. Rāmkalnos pieejamas dažādas atrakcijas, iespējams gardi paēst bistro un restorānā, kā arī veikalā nopērkami turpat uz vietas gatavoti produkti un citi gardumi no tuvākām un tālākām vietām!

Rāmkalnu piedāvājumā ir KANOE laivu un VELO noma. Pieejamas nūjošanas nūjas, lai dotos pastaigā, pa gleznaino apkārtni! RODEĻOS iespējams noķert vēju traucoties lejā pa 200m garo trasi, kura vijas caur mežu ar skaistiem līkumiem. Radīta, lai ķertu asas izjūtas. Vēl asākas izjūtas noteikti var noķert TRAKAJĀ ROTORĀ! Tā ir Latvijā radīta atrakcija, kur cilvēks tiek iesēdināts Rotorā, kurš ar vinčām tiek palaists lejā no kalna. Pāris mirkļi, kas noteikti paliks atmiņā uz ilgu laiku!

Tūrisma klāsteris
Enter Gauja
Atpūtas komplekss Ratnieki
Ratnieki, Līgatnes novads, LV – 4109
http://www.ratnieki.lv

Atpūtas komplekss Ratnieki

Komplekss ir kultūrvēsturisks objekts, kas ir saistīts ar 1. neatkarīgās Latvijas industriālā mantojuma izcilāko pārstāvi - tekstiluzņēmuma „Rīgas audums ” īpašnieku un vadītāju, Latvijas Universitātes mecenātu Robertu Hiršu (1895-1972).

Kompleksu veido 5 vēsturiskas ēkas ar telpām semināriem, konferencēm, atpūtas pasākumiem. Nakšņošanai ir 140 gultas vietas komfortablos nummuros.
Teritorija 140 hektāri dažādām aktivitātēm, ir sporta laukumi volejbolam, basketbolam, futbolam un kroketam.

Kompleksu veido 5 atšķirīgas ēkas ar 136 gultas vietām un tas atrodas Gaujas Nacionālajā parkā.

Kompleksa "Ratnieki" īpašumā izveidota dabas taka. Atpūtnieki pa taku var pastaigāties caur ozolaini, nokāpt lejā gravā pie Ratnieku strauta, kā arī sameklēt Ratnieku alu.
 
Atpūtas komplekss Purgaiļi
Purgaiļi Grundzāles pagasts, Smiltenes novads
http://www.purgaili.lv

Atpūtas komplekss Purgaiļi

Atpūtas komplekss „Purgaiļi” piedāvā pirtiņu ar kamīna telpu līdz 15 personām, atklāto baseinu, konferenču un viesu namu, kurā iespējams rīkot pasākumus ar viesību galdu 35 personām. Konferenču namā iespējams rīkot seminārus konferences, kāzas un citas svinības līdz 100 personām, kā arī klāt galdus.

Viesnīca Minhauzena Unda
Ainažu iela 74, Saulkrasti LV-2160
http://minhauzens.lv

Viesnīca Minhauzena Unda

Viesnīca ar 41 numuru 120 viesiem, 300 metrus no jūras piedāvā telpas svinīgiem pasākumiem, sporta laukumus. Pieejama konferenču zāle ar nepieciešamo tehnisko aprīkojumu 400 personām un atpūtas komplekss. Ikvienam no ceļa nogurušajam un vienkārši sātīgas maltītes alkstošam garāmbraucējam atpūtas kompleksa kafejnīca piedāvā barona cienīgus ēdienus par ļoti labām cenām! Atpūtas kompleksā ir sauna, baseins, iespējams atpūsties pie jūras.

Tūrisma un atpūtas komplekss Meža salas
Meža Salas, Limbažu novads, LV-4020
http://www.mezasalas.lv/lv/

Tūrisma un atpūtas komplekss Meža salas

Tūrisma un atpūtas komplekss „Meža Salas” atrodas Limbažu novadā - 75 km no Rīgas un 15 km no Limbažiem. ”Meža Salas” no citiem atpūtas kompleksiem atšķiras ar savu nošķirtību no apdzīvotām vietām un šosejām. Šeit var sarīkot privātus pasākumus, ieklausīties dabas burvībā un smelties spēku mūsu pirtnieka piedāvātajās pirts procedūrās.  Kompleksā ietilpst vairākas ēkas – Viesu nams, brīvdienu mājas, pirts, romantisks guļbaļķu namiņš.

Iespējama arī pasākumu, bērnu nometņu organizēšana.