Участники

замок Игате

замок Игате

Всего на расстоянии 76 километров от столицы – Риги – но достаточно далеко от городской спешки и повседневных забот находится элегантный, возведенный в стиле неоренессанса, замок Игате.

Port Hotel
Адажи, “Казенес” 8 км шоссе Рига - Таллинн
http://www.porthotel.lv/

Port Hotel

Добро пожаловать в PORT HOTEL!
Springšļu dzirnavas
Līgatnes novads, Līgatnes pagasts, Springšļu dzirnavas, LV 4102

Springšļu dzirnavas

Sen senos laikos Līgatnes upītes krastā darbojās dzirnavas ar miltu gaņģiem, dzirnavniekiem koka tupelēs un zemnieku pajūgu rindām maļamajās dienās. Gāja laiks un kā jau daudz kas, arī šis stāsts reiz beidzās, līdz no bijušās godības palika pāri vien mūri. Šodien vecā celtne ir atjaunota, un, tāpat kā senāk, visapkārt to ieskauj mežs un klusums, var dzirdēt upītes čalošanu un putnu sasaukšanos, bet zemnieku vietā Springšļu dzirnavas gaida viesus uz lielām un mazākām svinībām.

Namdara darbnīca
Garkalnes novads, Pirts Alpi, LV- 2137
http://www.namdaradarbnica.com

Namdara darbnīca

Namdara darbnīca Garkalnē ir ilgi lolota iecere, kas sagaidījusi savu īstenošnu. Tas ir silts un omulīgs namiņš, kurā rosās Namdaris un viņa viesi. Te katrs uzzina, cik atšķirīgi izskatās, skan, smaržo un kalpo dažādu sugu koki. Te var pielikt roku koka zāģēšanā ar veco labo divroci- zāģi, nomizot baļķi ar slīmestu, iemācīties dzīt tapu, salikt pirmo "vainagu" savai pirmajai guļbūvei un pat "nosvinēt spāru svētkus". Krietni padarītam darbam seko seno spēļu spēlēšana, gadskārtu ieražu godināšana un līdzpaņemto desiņu cepšana labiekārtotā piknika vietā.

Namdara darbnīca Garkalnē ir omulīgs namiņš sakoptā lauku vidē, kas tapis, lai lieli un mazi iepazītu  seno namdara amatu.
 
Apciemojot Namdara darbnīcu savā kāzu dienā, Jūs piedzīvosiet īpaši Jums veidotu kāzu programmu. Izpušķoti Goda vārti, dzimtas koka dēstīšana, namdara prasmju apspēle, jauki pārbaudījumi jaunajam pārim un kāzu viesiem.
Tūjas krasts
Krimalnieki-1, Tūja, Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, LV-4022
http://www.tujaskrasts.lv/

Tūjas krasts

Biedrība "Tūjaskrasts" ir dibināta 2010.gada novembrī, un pozicionē sevi kā Tūjas ciema attīstības biedrība. Biedrībā apvienojušies vietējie iedzīvotāji, kuriem rūp pašreizējā Tūjas nomaļā ciemata situācija un kuri ir gatavi sniegt savu artavu ciemata attīstībā. Biedrības galvenais darbības mērķis ir veicināt Tūjas ciemata attīstību - uzņēmējdarbības un tūrisma attīstību Tūjas ciemā un tam pieguļošajās teritorijās, tūrisma pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanu, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, "zaļās" domāšanas popularizēšanu, zvejniecības un zivsaimniecības tradīciju saglabāšanu, Tūjas ciema un tam pieguļošo teritoriju infrastuktūras attīstīšanu un labiekārtošanu, jauniešu sabiedrisko un sportisko aktivitāšu pieejamību.

Iespējama laivu noma, velomaršruts, dabas takas.