Limbažu novada dome

Limbažu novads atrodas Vidzemes ziemeļrietumos. Novadā apvienoti 7 pagasti, bet tā centrs- Hanzas pilsēta Limbaži.


Limbažu vēsturiskajam centram ir unikāls plānojums- radiālais ielu tīkls, veidojies 1385. gadā pēc pilsētas aizsargmūra uzcelšanas.

 

Ievērojamākie apskates objekti ir 18.gs. sienu gleznojumi vecajā rātsnamā, Limbažu muzejs, viduslaiku pilsdrupas ar skatu torni, vecais ugunsdzēsēju depo, piemineklis Latvijas himnas autoram- Baumaņu Kārlim un Lielezers ar labiekārtotu pludmali un pastaigu takām. Arī novada pagastos netrūkst tūristiem interesantu apskates objektu. Vidzrižu pagastā atrodas 1860. gadā celtā Bīriņu pils (piedāvājumā- gleznains parks, ezeri un muižas ēkas ar viesnīcu, restorānu, telpām kāzām un semināriem, pirtis, zirgu izjādes, izbraucieni ar velosipēdiem un laivām, pastaigu takas) un Igates pils, kurā iespējams ne tikai doties ekskursijā, bet arī pavadīt nakti kādā no viesnīcas numuriem.

 

Место на карте

Torņa iela 3, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001

Papildus informācija

телефон: +371 64070608
электронная почта: [email protected]
Mājaslapa: http://www.visitlimbazi.lv
Darbalaiks: 09:00 - 17:00

VTA projektu sadarbības partneris projektos

Pašvaldība ir VTA partneris projektā Central Baltic Cycling Pašvaldība ir VTA partneris projektā CHARTS Pašvaldībā ir VTA partneris projektā GreenHeritage Pašvaldībā ir VTA partneris projektā GreenWays Product

Tūrisma klāsteris

Saviļņojošā Vidzeme