Members

Atpūtas komplekss Ratnieki
Ratnieki, Līgatnes novads, LV – 4109
http://www.ratnieki.lv

Atpūtas komplekss Ratnieki

Komplekss ir kultūrvēsturisks objekts, kas ir saistīts ar 1. neatkarīgās Latvijas industriālā mantojuma izcilāko pārstāvi - tekstiluzņēmuma „Rīgas audums ” īpašnieku un vadītāju, Latvijas Universitātes mecenātu Robertu Hiršu (1895-1972).

Kompleksu veido 5 vēsturiskas ēkas ar telpām semināriem, konferencēm, atpūtas pasākumiem. Nakšņošanai ir 140 gultas vietas komfortablos nummuros.
Teritorija 140 hektāri dažādām aktivitātēm, ir sporta laukumi volejbolam, basketbolam, futbolam un kroketam.

Kompleksu veido 5 atšķirīgas ēkas ar 136 gultas vietām un tas atrodas Gaujas Nacionālajā parkā.

Kompleksa "Ratnieki" īpašumā izveidota dabas taka. Atpūtnieki pa taku var pastaigāties caur ozolaini, nokāpt lejā gravā pie Ratnieku strauta, kā arī sameklēt Ratnieku alu.
 
Atpūtas komplekss Purgaiļi
Purgaiļi Grundzāles pagasts, Smiltenes novads
http://www.purgaili.lv

Atpūtas komplekss Purgaiļi

Atpūtas komplekss „Purgaiļi” piedāvā pirtiņu ar kamīna telpu līdz 15 personām, atklāto baseinu, konferenču un viesu namu, kurā iespējams rīkot pasākumus ar viesību galdu 35 personām. Konferenču namā iespējams rīkot seminārus konferences, kāzas un citas svinības līdz 100 personām, kā arī klāt galdus.

Viesnīca Minhauzena Unda
Ainažu iela 74, Saulkrasti LV-2160
http://minhauzens.lv

Viesnīca Minhauzena Unda

Viesnīca ar 41 numuru 120 viesiem, 300 metrus no jūras piedāvā telpas svinīgiem pasākumiem, sporta laukumus. Pieejama konferenču zāle ar nepieciešamo tehnisko aprīkojumu 400 personām un atpūtas komplekss. Ikvienam no ceļa nogurušajam un vienkārši sātīgas maltītes alkstošam garāmbraucējam atpūtas kompleksa kafejnīca piedāvā barona cienīgus ēdienus par ļoti labām cenām! Atpūtas kompleksā ir sauna, baseins, iespējams atpūsties pie jūras.

Tūrisma un atpūtas komplekss Meža salas
Meža Salas, Limbažu novads, LV-4020
http://www.mezasalas.lv/lv/

Tūrisma un atpūtas komplekss Meža salas

Tūrisma un atpūtas komplekss „Meža Salas” atrodas Limbažu novadā - 75 km no Rīgas un 15 km no Limbažiem. ”Meža Salas” no citiem atpūtas kompleksiem atšķiras ar savu nošķirtību no apdzīvotām vietām un šosejām. Šeit var sarīkot privātus pasākumus, ieklausīties dabas burvībā un smelties spēku mūsu pirtnieka piedāvātajās pirts procedūrās.  Kompleksā ietilpst vairākas ēkas – Viesu nams, brīvdienu mājas, pirts, romantisks guļbaļķu namiņš.

Iespējama arī pasākumu, bērnu nometņu organizēšana.
Atpūtas komplekss Mazais Ansis
Ansīši, Rubene, Kocēnu novads LV-4227
http://www.mazais-ansis.lv

Atpūtas komplekss Mazais Ansis

Krodziņš un viesu nams "Mazais Ansis" atrodas Inčukalna šosejas malā, ūdens tuvumā, stundas brauciena attālumā no Rīgas.

Divstāvu guļbūves ēka ar terasi piedāvā 2 zāles ar kopējo vietu skaitu - 40 personām. Mazajā zālē ir iespējams rīkot viesības šaurākam draugu lokam - līdz 16 cilvēkiem.