Members

Biological farm Lejnieki
Tuntuļi, Mālpils parish, Mālpils county

Biological farm Lejnieki

Biological farm Lejnieki is located in Mālpisl, only 60km from Rīga and 30 km from Sigulda
Igate Castle
Vidriži parish,Limbaži county,LV-4013
http://www.igatespils.lv/

Igate Castle

Only 76 km from the capital city of Riga but far enough from the haste of the city and daily worries stands the elegant Igate manor house built in the style of neo –Renaissance.

Port Hotel
Ādaži, “Kazenes” Highway Rīga – Tallina, 8th km
http://www.porthotel.lv/

Port Hotel

Welcome to the Heaven of Peace!
Springšļu dzirnavas
Līgatnes novads, Līgatnes pagasts, Springšļu dzirnavas, LV 4102

Springšļu dzirnavas

Sen senos laikos Līgatnes upītes krastā darbojās dzirnavas ar miltu gaņģiem, dzirnavniekiem koka tupelēs un zemnieku pajūgu rindām maļamajās dienās. Gāja laiks un kā jau daudz kas, arī šis stāsts reiz beidzās, līdz no bijušās godības palika pāri vien mūri. Šodien vecā celtne ir atjaunota, un, tāpat kā senāk, visapkārt to ieskauj mežs un klusums, var dzirdēt upītes čalošanu un putnu sasaukšanos, bet zemnieku vietā Springšļu dzirnavas gaida viesus uz lielām un mazākām svinībām.
Namdara darbnīca
Garkalnes novads, Pirts Alpi, LV- 2137
http://www.namdaradarbnica.com

Namdara darbnīca

Namdara darbnīca Garkalnē ir ilgi lolota iecere, kas sagaidījusi savu īstenošnu. Tas ir silts un omulīgs namiņš, kurā rosās Namdaris un viņa viesi. Te katrs uzzina, cik atšķirīgi izskatās, skan, smaržo un kalpo dažādu sugu koki. Te var pielikt roku koka zāģēšanā ar veco labo divroci- zāģi, nomizot baļķi ar slīmestu, iemācīties dzīt tapu, salikt pirmo "vainagu" savai pirmajai guļbūvei un pat "nosvinēt spāru svētkus". Krietni padarītam darbam seko seno spēļu spēlēšana, gadskārtu ieražu godināšana un līdzpaņemto desiņu cepšana labiekārtotā piknika vietā.

Namdara darbnīca Garkalnē ir omulīgs namiņš sakoptā lauku vidē, kas tapis, lai lieli un mazi iepazītu  seno namdara amatu.
 
Apciemojot Namdara darbnīcu savā kāzu dienā, Jūs piedzīvosiet īpaši Jums veidotu kāzu programmu. Izpušķoti Goda vārti, dzimtas koka dēstīšana, namdara prasmju apspēle, jauki pārbaudījumi jaunajam pārim un kāzu viesiem.