Members

Žagarkalns
Amatas nov., Drabešu pag., Žagarkalns
http://www.zagarkalns.lv

Žagarkalns

Nepilnu 85 km attālumā no Rīgas un 30 km attālumā no Valmieras, uz Cēsu pilsētas robežas atrodas „Žagarkalns” - lielākā slēpošanas bāze Baltijā. Bāze profesionāli darbojas jau divpadsmito gadu un šobrīd piedāvā 13 dažāda līmeņa trases, kā arī Viessmann kamaniņu kalnu un distanču slēpošanas trasi.

Lai klienti justos komfortabli un droši, ir izveidotas vairākas vienmērīgas nogāzes ar lēzenu reljefu, kas ir īpaši piemērotas slēpotājiem un snoveriem bez priekšzināšanām vai ar ļoti nelielu pieredzi: Skolēnu kalns un Bērnu kalniņš ar VOLVO Bērnu parku. Klientiem ar iepriekšēju pieredzi ir piemērotas stāvākās Žagarkalna un Cīruļkalna nogāzes, Meža trase, kā arī snoveru iecienītais Gutta fanparks ar 30 dažādiem elementiem.
Žagarkalnā ir starptautiski sertificētu instruktoru komanda, kuriem ir liela pieredze darbā ar bērniem un pieaugušajiem. Lai uz kalna pavadītais laiks sniegtu vairāk prieka un būtu pilnvērtīgāks, iesakām pirmo stundu uz kalna pavadīt instruktora pavadībā.

Žagarkalnā darbojas mājīga kafejnīca, kur var paēst garšīgas pusdienas, kā arī nobaudīt aromātisku kafiju ar uz vietas ceptām smalkmaizītēm.
Ja priekšroku dodat līdzņemtām maizītēm, varat tās paēst mūsu kafejnīcā, pie viena sasildoties pie kamīna.

Žagarkalns ir 240-260 m garš. Divas nedaudz atšķirīgas nogāzes, Žagarkalns 1 ir 240 m garš, Žagarkalns 2 - 260 m garš. Vidēji lēzenas nogāzes, nedaudz mainīgs reljefs.